Mimari Görselleştirme

Mimari Görselleştirme

Profesyonel ve kaliteli hizmet sürecimiz şu şekilde işlemektedir :

  • İlk önce projenizin görsellerini tarafımıza yollamanız gerekmektedir
  • Projeniz incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak fiyat ve süre bilgisi verilmektedir
  • Projeyi onaylamanızın ardından tarafınıza bir hizmet sözleşmesi hazırlanarak yollanmaktadır
  • Sözleşme karşılıklı olarak imzalandıktan sonra sizin istekleriniz ve bizim önerilerimiz doğrultusunda projenizin görselleştirmesi yapılmaya başlanmaktadır
  • Sözleşmede belirtilen adette ve şekilde alınan render görselleri tarafınıza imzalı olarak sunulmakta ve sizin onayınız ile birlikte teslimat yapılmaktadır.

Mimari Görselleştirme Örnekleri

Her proje bizim için ayrı bir önem taşımaktadır. Başladığımız her mimari projede ilk günkü heyecanımızı hissetmekteyiz. Mimari görselleştirme hizmetimiz 3 çeşittir :

  • Dış Mekan Görselleştirme
  • İç Mekan Görselleştirme
  • Kat Planı ( 2d ve 3d olarak tasarlanmaktadır )

Dış Mekan Tasarımı Örnekleri :


İç Mekan Tasarımı Örnekleri :


2d Kat Planı Tasarımı Örnekleri :

3d Kat Planı Tasarımı Örnekleri :

Diğer Proje Görselleştirme :

Mimari Görselleştirme Konusunda Merak Ettikleriniz

Projeyi teslim etme zamanımız bazı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlar; sizin projenizin boyutu, bizim iş yoğunluğumuz ve render sayısı gibi sebeplerdir. Teslim konusunda önceden söz verdiğimiz tarihte teslimat yapmaktayız.

Her ne kadar müşterilerimiz hep memnun ayrılsa da böyle bir ihtimal olabilir. Projeyi beğenmemeniz halinde 1. ve 2. revizyon ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sonraki revizyonlar sözleşmede belirtilen miktar kadar ücretlendirilir.

Tarafınıza çizilen renderlar HD kalite ve yüksek çözünürlükte 3D Render teslim edilir. Katalog baskı, araç giydirme ve afiş gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Projenize fiyat verildikten ve sözleşmeniz onaylandıktan sonra belirlenen ücretin %50’si peşin ya da kredi kartınızdan tahsil edilir. Kalan miktar proje tesliminde alınmaktadır.

İstediğiniz projenin çizimleri mevcut değilse ve varolan bir yapı ise 4 açıdan resimlerini yollayamanız durumunda çizimleriniz yapılır. Ancak sizin için önemli detayları başlangıçta bize bildirmeniz gerekmektedir.

Hotline
+902165765826