Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ile günlük postözel gün tasarımıhikaye tasarımı başta olmak üzere size özel tasarımlar yapılmaktadır.


Örnek Özel Gün Tasarımları

Sosyal medya yönetimi anlaşması yapılan aya tekabül eden özel günlerde ( dini ve milli bayramlar, babalar günü v.s. ) o güne özel tasarımlar yapılmaktadır.


Örnek Post Tasarımları

Günlük 1 tane ve ayda toplam 30 tane olmak üzere size özel paylaşımlar yapılmaktadır. Bu paylaşımlar yapılırken sektörünüzdeki rakipleriniz de analiz edilmekte ve en kaliteli konseptler belirlenerek çalışılmaktadır.


Nasıl Çalışıyoruz ?

Sosyal medya hesaplarınız yönetilirken nasıl çalıştığımıza kısaca göz atın.

Rakip Analizi

Sektördeki rakiplerinizin sosyal medya hesapları tespit ederek nasıl bir strateji izlediklerini belirliyoruz.

Marka Bilinirliğini Arttırma

Öncelikle markanızın sosyal mecralarda bilinirliğini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Kullanıcıların markanıza güvenmesini sağlayarak bir altyapı oluşturmaktayız.

Kaliteli ve Özgün İçerik Üretme

Sosyal medya hesaplarında günde milyarlarca gönderi paylaşılmaktadır. Bu kadar paylaşımın içinden öne çıkan ve özgün içerikler üretiyoruz.

Organik Büyüme

Sosyal medya hesaplarınızın organik bir şekilde büyümesini sağlıyoruz. Çeşitli platformlarda satılan spam takipçi ve beğenileri asla onaylamıyor ve önermiyoruz. Yavaş yavaş ve gerçek bir takipçi kitlesine ulaşmanız için gerekli tüm adımları atıyoruz.

Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamları konusunda sizlere danışmanlık yapıyoruz. Reklama çıkacak gönderinin hazırlanmasından, hedef kitlenin belirlenmesine kadar her aşamada yanınızdayız.

Sosyal medya yönetimi büyük bir emek ve çaba gerektirmektedir. Hesaplarınızı en iyi şekilde yöneterek rakiplerinizden sıyrılmanızı ve markanızı ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz.

Neler Yapıyoruz ?

Logo tasarımı yaparken özgün bir çalışma ile birlikte sizi en iyi ifade eden logoyu sunmayı hedefleriz. İster modern bir logo tasarımı, isterseniz de klasik bir tasarım isteyin; her türlü ihtiyaca cevap verecek özgün ve vektörel çalışmalar sunabilmekteyiz.

Siz de internette sizi en iyi şekilde temsil edecek bir logo tasarımı sahibi olun. Logonuzun bir hikayesi olsun. Ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kartvizit bir firmanın imzası niteliğindedir. Müşterilerinize uzattığınız kartvizitiniz ilk bakışta firmanız ve sizin hakkınızda ön izlenim oluşmasını sağlar. Profesyonel bir kartvizit tasarımı ile müşterilerinizi en baştan etkileyebilirsiniz.

Sıradan tasarımlar ya da baskı firmalarının sunduğu tekdüze ücretsiz kalıplar kullanmak yerine size özel özgün bir kartvizit tasarımınız olsun istemez misiniz? Ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

Web tasarım hizmetlerimizin yanısıra dijital ihtiyaçlarınızın tümüne cevap verebilmekteyiz.

Başlıca hizmet alanlarımız :

 • Web tasarım
 • Web tabanlı yazılımlar
 • Kurumsal kimlik çalışmaları
 • Özel logo tasarımı
 • Hosting
 • Alan adı tescili
 • Sosyal medya yönetimi
 • Marka Tescili
 • Arama motoru optimizasyonu ( SEO )
 • Adwords reklamları yönetimi
 • 3D grafik tasarım
 • Mimari render çalışmaları
 • Animasyon çalışmaları

2001 Yılında henüz web teknolojileri çok yeniyken kurulmamızın avantajlarına sahibiz. Basit statik sitelerin ve flash animasyonların olduğu dönemlerden çok fonksiyonlu dinamik yazılımların kullanıldığı günümüze kadar çok derin bilgi ve tecrübe sahibi olduk. İhtiyacınız olan sistemi en hızlı ve olabilecek en faydalı şekilde sizlere sunabiliriz.

Hotline
+902165765826