Hakkımızda

Web tasarım yaparken seokullanıcı deneyimihız en çok özen gösterdiğimiz alanlardır.


Yakından Tanışalım

Titiz bir çalışma ve görselliği ön planda tutarak en güzel işleri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bir aile şirketi olmamızın vermiş olduğu avantajla müşterilerimizle sıkı dostluklar kurabilmekteyiz.

İşimizi önemsiyor ve her yeni işi yeni doğan bir bebek kadar önemsiyoruz. Her zaman çok kaliteli işler ortaya çıkarmak için çalışmakla beraber fiyat politikamızı da en ekonomik düzeyde tutmaya çabalıyoruz.

Sektörümüzün hizmet kategorisinde yer almasından dolayı bir liste fiyatımız maalesef bulunmamaktadır. Ama eminiz ki aklınızda ki proje için en uygun fiyatı verebilecek kapasitedeyiz.

Günümüzde web sitesi tasarımı bir lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç halini almıştır. Hatta bazı sektörlerde web sitesi gerçek bir dükkandan daha fazla getiri sağlamaktadır.

Sanal dünyada kaybolmamanız için, aklınızdaki projeyi hayata geçirebilmek için size yardımcı olmaya hazırız. Tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak adına birlikte çalışabilmeyi arzu etmekteyiz.

Sektördeki kibirli ve müşteri beğenmeyen bir çok rakibimizin aksine, gücümüzün yettiği oranda tüm insanlığa hizmet vermeye çalışmaktayız. Bize bu güveni veren hem yurt içi hem de yurt dışındaki tüm müşterilerimize buradan bir teşekkür etmeyi de borç biliriz.

Neden Biz ?

Bizim için müşterinin istekleri her şeyden önce gelir. Başarı ivmesini yakalamak için memnun müşteriler kazanmak en önemlisidir. Bu nedenle yaptığımız her işte önce sizi dinler, istek ve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermeye çalışırız.

Sektörümüzde kısa vadeli kazanç peşinde olan ve bu nedenle web tasarım sektörünün kirleten bir çok şahıs ya da ajans bulunmaktadır. Bugüne kadar yaptığımız her toplantımızda, müşterilerimizin ilk bahsettiği konulardan biridir. Hatta bir çok kişinin sektörümüze şüpheyle yaklaşmasına neden olan bu  çürük elmalar bazen bizi de arayarak çeşitli konularda yardım talep etmektedir.

Bu nedenle yaptığımız sözleşmelerde destek ve garanti sürelerimizi açıkca belirtmekteyiz. Bizler için kısa vadeli kazançlar değil, uzun vadeli memnuniyet duymuş müşteri portföyü daha önemlidir.

Kurulduğumuz 2001 Yılından beridir, ( yani neredeyse web tasarım sektörüyle aynı yaşta sayılabiliriz ) müşterilerimizin destek konusunda her zaman yanlarında olduk. Gelişen teknoloji ve yeni yazılımların uygulanmasında çoğu kez ücretsiz hizmet verdik ve vermeye de devam etmekteyiz.

Web tasarım hizmetlerimizin yanısıra dijital ihtiyaçlarınızın tümüne cevap verebilmekteyiz.

Başlıca hizmet alanlarımız :

 • Web tasarım
 • Web tabanlı yazılımlar
 • Kurumsal kimlik çalışmaları
 • Özel logo tasarımı
 • Hosting
 • Alan adı tescili
 • Sosyal medya yönetimi
 • Marka Tescili
 • Arama motoru optimizasyonu ( SEO )
 • Adwords reklamları yönetimi
 • 3D grafik tasarım
 • Mimari render çalışmaları
 • Animasyon çalışmaları

2001 Yılında henüz web teknolojileri çok yeniyken kurulmamızın avantajlarına sahibiz. Basit statik sitelerin ve flash animasyonların olduğu dönemlerden çok fonksiyonlu dinamik yazılımların kullanıldığı günümüze kadar çok derin bilgi ve tecrübe sahibi olduk. İhtiyacınız olan sistemi en hızlı ve olabilecek en faydalı şekilde sizlere sunabiliriz.


Dünden Bugüne

Bilim Tower Ofise Taşındık
Ataşehir Web Tasarım Ofisi
Render Ofisi
Ela Web Tasarım
Deha Bilişim Teknolojileri
Hotline
+902165765826