Hotline
+902165765826

Web Tasarım

Proje Açıklaması

Kaliteli Bir Web Sitesi Sizi Rakiplerinizden Farklı Kılar

WEB TASARIM

Web tasarım çalışması bir defa yaptıracağınız ve yıllarca üzerinizde taşıyacağınız bir gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. Bu yüzden iyi planlanmalı ve uzman bir ajans tarafından yapılmalıdır. Eğer web tasarım sürecine önceden hazırlık yapmadan başlarsanız ve bir de yanlış bir web tasarım ajansı seçmişseniz bu iş sizin için bir kabusa dönüşebilir.

Web Tasarım

Web Tasarım Süreci

Web tasarım hizmeti bütün halinde ele alınması gereken bir konudur. Eğer bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz ve firma arayışı içerisine girmişseniz sizlere yardımcı olacak bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Web tasarım konusunda tam bir rehber olarak işinizi görecektir.

Web Tasarım Hizmeti Nedir ?

Web Tasarım kurumunuz ile müşterileriniz arasındaki en çarpıcı köprüdür. Kurumsal ve bir o kadar da profesyonel görünmenizin başlıca yolu kaliteli bir web tasarım yaptırmaktan geçer.

Titiz bir çalışma ve görselliği ön planda tutarak yaptığımız web siteleri ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne taşıyabiliriz. Sanal ortamda firmanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanızın yanı sıra seo hizmetimiz ile arama motorlarında ön sıralara yükselmenizi sağlayabiliriz.

Hedefi tam 12’den vurmak için en başta doğru kararlar vermelisiniz. Web siteniz kurumunuzun kurumsal kimliğini doğru yansıtmalıdır. Kimi büyük ölçekli kurumsal firmalar internet yarışına geç katılmaktan ya da bu konuya yeterince önem vermediklerinden dolayı sanal ortamda kendilerini doğru ifade edememektedir. Yapılan araştırmalar ve hepimizin canlı örneklerini gördüğü üzere dünya genelinde yapılan alışverişin %70-80 kadarlık kısmı sanal ortamda yapılmaktadır.

Hatta bunu bir adım daha öne taşırsak sanal ortamda en çok kullanılan cihazların mobil cihazlar olduğunu görebiliriz.

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ve araştırma yapıyorsunuz,

Muhtemelen aklınızda bir çok soru var ve cevaplarını arıyorsunuz,

Ortalama bir fiyat öğrenmek istiyorsunuz ve aldığınız cevaplar aklınızın daha da karışmasına neden oluyor,

Değerli ziyaretçimiz ve aynı zamanda müşteri adayımız. Eğer sizde aklınızda yukarıdakilere benzer sorular ile bu sayfaya gelmişseniz aklınızı daha fazla karıştırmayalım. Bu sayfa da neden bir web siteniz olmalı sorusundan ziyade nasıl bir web siteniz olmalı konusuna değineceğim.

Bir web sitesinin fiyatı ne kadar olmalıdır ?

Bu sorunun cevabı firmadan firmaya değişse de aslında bir ortalama fiyat vermek mümkün. Eğer özgün ve benzersiz bir tasarım arıyorsanız ve içeriklerinizi de kendiniz güncellemek istiyorsanız ortalama 25.000 ile 50.000 TL arasında değişen fiyatlar almanız mümkün.

Eğer aradığınız web tasarım şirketi lüks bir semtte ve kiralık bir ofis kullanıyorsa fiyatın 50.000 TL ve türevlerinde olması muhtemeldir. Ancak bizim gibi bir aile şirketi ve kendine ait ofisinde bulunuyorsa fiyat 25.000 TL ile 30.000 TL arasında değişecektir.

Eğer sadece bir web sitem olsun tasarım çok önemli değil, hatta yazılım bile hazır olabilir diyorsanız, sadece kartvizitimde web adresim yazsın ve kendi şirketime ait bir e-posta adresim olsun diyorsanız aman burada dikkatli olun. Bu şekilde web sitesi yaptırmak isteyen müşterilerimizden duyduğumuz fiyatlar inanın bizi de şoka uğratıyor. 1500 TL ile 3500 TL aralığında fiyat veren bir çok kişi ya da firma duyuyoruz.

Web Sitesi

Değerli ziyaretçimiz, harcanan her emeğin bir karşılığı vardır. Hiç kimse karşılıksız olarak size bir hizmet sağlayamaz. En azından teknik olarak böyle olmalıdır. Web sitenizle birlikte tasarımdan farklı olarak 2 hizmet daha alırsınız,

1.) Bunlardan bir tanesi Alan adı ya da domain dediğimiz web sitenizin ismidir. Genelde “www.sirketinizinadi.com” şeklinde olmaktadır. ICANN denilen firma tarafından sağlanan bu alan adı hizmeti en az 1 yıllık en fazla da 10 yıllık olarak adınıza tescil edilmekte ve süre bitiminde yenilenmesi gerekmektedir. Tam da bugün itibarı ile yıllık tescil fiyatı 20 $ civarındadır.

2.) Bunlardan diğeri de hosting ya da web alanı diye isimlendirdiğimiz web sitenizin barındırıldığı alandır. Domainde olduğu gibi tek bir kaynaktan sağlanmadığı için çok farklı fiyatlara satılabilmektedir.

Bir web barındırma şirketi yıllık 29 $ isterken başka bir web barındırma şirketi yıllık 99 $ isteyebilmektedir. Tabii ki burada da alınan hizmet ve ödenen para arasında doğru bir orantı vardır.

Dolayısı ile 20 $’a alan adını 29 $’a da web alanını aldığımızı düşünürsek 1500 TL ile 3500 TL arasında fiyat veren kişi ya da firmalardan hizmet alırken biraz düşünmeliyiz. Sizce de düşünmemiz gerekmez mi. Bir kişi 49 $’a ham maddesini temin ettiği bir ürünü işleyerek ve emeğini katarak satışa hazır hale getiripte bunu 1500 TL ye satabilir mi?

Bu sorunun cevabını biraz uzun tutmakla birlikte aklınızdaki soruları cevaplamış olabilmeyi umuyoruz.

Web Sitesinin Teknik Özellikleri Nasıl Olmalıdır ?

Bu sorunun cevabını vermeden önce bir kaç noktayı ele alalım;

Web sitesini ne amaçla kullanacaksınız:

1.) Eticaret / Online Satış Yaptıracağım

Bir eticaret sitesinde olması gereken en temel özellikler :

 • Ürün listeleme
 • Ürün ekleme, çıkarma
 • Kategori ekleme, çıkarma
 • Üyelik Sistemi
 • Sepet ve sipariş sistemi
 • Ödeme metodları ( banka havalesi, sanal pos, paypal, payu, bkm v.s. )
 • Toplu mesaj, müşteri ve sipariş takibi v.s.
 • Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği
 • Mümkünse insanları yormayacak güzel bir tasarım

En temelde bu özellikler olmazsa olmazlar arasındadır. Aslında eticaret konusunda buraya tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eğer ileriye dönük bir proje düşünüyorsanız şunlarıda ele almakta fayda var :

 • Tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışabilme
 • Modüler ve gelişime açık bir yapı
 • Tamamen şifresiz ve çekirdek yapıda dahil olmak üzere erişim kısıtlı olmayan bir yazılım
 • Müşteri puan, hediye çeki, ödüllendirme sistemleri
 • Online mesajlaşma sistemleri
 • Ziyaretçi raporlama ve takip sistemleri
 • Eticaret sitelerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

2.) Kurumsal Şirket Sitesi Yaptıracağım

Kurumsal bir şirket sitesinde olması gereken en temel özellikler :

 • Kurumu sanal ortamda en iyi şekilde yansıtacak bir tasarım
 • Kolay kullanımlı bir içerik yönetim paneli, Web yazılım hizmeti
 • Kuruma uygun bir alan adı
 • Şirkete ait eposta adresleri
 • Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği
 • Başlangıç olarak bu özellikler olmazsa olmazlardandır.

Bir çok firma aslında gerçekte çok büyük olmasına karşılık sanal ortamda yanlış seçimlerden ötürü kendini ifade edememektedir.

Düşünün uluslararası bağlantıları olan bir firmanın web sitesinde yabancı dil desteği yok ya da google translate aracı ile çeviri yapılmış. Dolayısı ile şirketin yabancı potansiyel müşterileri online iletişim kuramıyor.

Bir web siteniz varsa sizi hangi ülkelerden, hangi şehirlerinden kaç kişi ziyaret etmiş, hangi sayfalarınızı incelemiş, ziyaretlerinde devamlılık olmuş mu ? Bu soruların cevabını sizler için vermeye hazırız.

Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve web sitenizin ayrıntılı ziyaretçi istatistiklerini birlikte öğrenelim. Eğer web sitenizi değiştirecekseniz yeni siteniz de en çok hangi hizmetlere vurgu yapılmasını gerektiğini birlikte ele alalım.

3.) Kişisel Tanıtım Sitesi, Blog ya da Forum Yaptıracağım

Kişisel bir site yaptırmak istiyorsanız olması gereken en temel özellikler :

Bilgisayarda yazı yazar gibi güncelleme yapabileceğiniz bir içerik yönetim sistemi
Kolayca yeni sayfalar oluşturmak veya yeni yazıları yayınlamak
Mümkünse size tam uygun bir alan adı ( isminiz.com.tr gibi )
Sınırsız web alanı ve sınırsız bant genişliği
En temel özellikler bu şekilde sıralanabilir.

4.) Kartvizit Web Sitesi Yaptıracağım

Sektörde en uygun fiyata yaptırabileceğiniz kartvizit web tasarımı ile ilgili özelikler :

Başarılı bir açılış sayfası
Başarılı bir iletişim sayfası
İletişim Formu
Kesintisiz web alanı ve bant genişliği
%99 çalışırlık garantisi verilen eposta adresleri
Aslında çok daha fazla şeyler yazılabilir ama sadece kartvizitimde ismi yazsın diye bir web tasarım yaptıracaksanız bunlara dikkat etmelisiniz.

5.) Özel Bir Projem Var ve Buna Uygun Bir Web Sitesi Hazırlatmak İstiyorum

İşte sektördeki en önemli web siteleri. Aklınızda kimsenin bilmediği bir proje var ve projeyi hayata geçirerek büyük paralar kazanmak istiyorsunuz ya da zaten büyük işler yapıyorsunuz ve daha da yeni projelere imza atmak istiyorsunuz.

Eğer böyle bir web sitesi yaptıracaksanız ya çok geniş çaplı araştırmalar yapıyorsunuz ya da tavsiye ve tanıdıklar arıyor olmanız gayet normal.

Bu tür bir web sitesi yaptırırken neler yapılmalıdır,

Aslında burada sayacaklarımızdan bazıları tüm web siteleri için gereklidir, tüm web siteleri için gerekli olanları kalın ve altı çizili yazarak belirteceğiz :

Projenizin çalınması ihtimaline karşılık mutlaka gizlilik anlaşması yapmalısınız, aksi takdirde sizin projeniz daha tasarım aşamasında iken internette bir çok kopyasını görmeniz muhtemel olabilir,
Kesinlikle bir hizmet sözleşmesi yapmalısınız
Mutlaka vergi ödeyen, fatura kesebilen bir firmayla çalışmalısınız
Projeye başlamadan önce ne istediğinizi yazılı olarak kayıt altına almalısınız, sonrasında sürpriz ödemeler ödememek için isteklerinizi önceden belirlemelisiniz
Bunların dışında bir web sitesi yaptıracaksanız ve aklınızda hala birden çok soru işareti varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Profesyonel Web Tasarım

Web tasarım dışındaki diğer ihtiyaçlarınız içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz :

 • Kurumsal kimlik çalışmaları
 • Logo tasarımı
 • Hosting
 • Alan  adı tescili
 • Web tabanlı yazılımlar
 • 3d Animasyon projeleri
 • Mimari render çalışmaları

HAZIR WEB TASARIM FİYAT TABLOSU

Planlar & Fiyatlar

Gelişmiş yönetici panelimiz ve mobil uyumlu hazır tasarımlarımızla hemen bugün bir web sitesi sahibi olabilirsiniz

BaşlangıçHazır Web Tasarım

 • Yönetici Paneli ( WordPress )
 • Sınırsız Sayfa Ekleme
 • Mobil Uyumluluk
 • Video Galeri Ekleme
 • Resim Galerisi Galeri Ekleme
 • Blog Yönetimi
 • Kategori Yönetimi
 • İletişim Formu
 • Harita Gösterimi
 • Sosyal Medya Butonları
 • Destek ( Telefon ve Ticket )
 • Tema Özelleştirme
 • Üyelik sistemi
 • Online Satış sistemi
 • Özel Tasarım
 • Mobil Uygulama ( Android & Ios )
 • Kısa Tanıtım Videosu
SATIN AL

UzmanHazır Web Tasarım

 • Alan Adı ( Domain )
 • Sınırsız Hosting ( Web Alanı )
 • Sınırsız Trafik ( Yıllık )
 • Yönetici Paneli ( WordPress )
 • SEO ( Başlangıç Seviyesi )
 • Sınırsız Sayfa Ekleme
 • Online Satış
 • Whatsapp Sipariş
 • Sanal Pos Entegrasyonu
 • SSL Sertifikası
 • Mobil Uyumluluk
 • Video Galeri Ekleme
 • Resim Galerisi Galeri Ekleme
 • Blog Yönetimi
 • Kategori Yönetimi
 • İletişim Formu
 • Harita Gösterimi
 • Sosyal Medya Butonları
 • Whatsapp Destek
 • Canlı Destek Sistemi
 • Destek ( Telefon ve Ticket )
 • Google Search Console
 • Google Analiytics
 • Yandex Metrica
 • Google Adwords Kurulumu
 • Sosyal Medya Yönetimi ( 1 Ay )
 • Özel Tasarım
SATIN AL

Müşterilerimiz Neler Söylemiş ?

Bizimle çalışan ve memnuniyetlerini sunmak isteyen bazı müşterilerimizin görüşleri

Aklınızda Yeni Bir Proje mi Var?

Birlikte Hayata Geçirelim

Aşağıdaki formu doldurun ve uzman mühendislerimiz sizi arasın