Randevu Talebi

  Randevu & Teklif Formu
  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Web tasarım fiyatları belirlenirken bir çok unsur fiyatı belirlememizde etkili olmaktadır:

  Sitenin yapısı, sayfa sayısı, yönetici paneli, kullanılacak yazılım, seo durumu, hosting kalitesi ve çeşitli özellikler

  Web sitesi fiyatlarını çeşitli paketlere bölerek size sunmamızın sebebi ihtiyaç duyduğunuzdan fazlasına ücret ödemenizi engellemek içindir.

  Paketlerde bulunan fiyat farkları; hosting özellikleri, seo kriterleri, özel modüller gibi bir çok etkene bağlıdır.

  Yaptığımız tüm web siteleri Google kriterlerine tam olarak uyumludur. Aramam motorlarında yüksek performans almanızı sağlar.

  Ancak unutmamalıdır ki, SEO çok kapsamlı bir konudur. SEO ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz şuradaki sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Web sitesi tasarlarken tüm ihtiyaçları gözönünde bulundurmaktayız. Bu nedenle hazır yazılımlardan wordpress, joomla, drupal v.b. kullanmanın yanında kendi geliştirdiğimiz ElaPress yönetici sistemini de kullanmaktayız.

  Destek konusu en çok övündüğümüz konulardan birisidir. Web tasarım sürecinden önce veya sonra olması farketmeksizin muhteşem bir destek ekibimiz var.

  Doğru bir web tasarım ajansı ile çalışmaya başlamak işin en önemli kısmını oluşturur. Eğer yanlış bir web tasarım firması ile yola çıktıysanız web sitesi süreci sizin için kabusa dönüşebilir.

  Doğru web tasarım firmasında olması gereken özellikleri şu şekilde listeyebiliriz :

  • Öncelikle sabit bir adresi ve sabit bir iletişin numarası olmalı
  • Vergi kaydı olmalı, fatura kesebilmeli
  • Tasarım & Yazılım süreci başta olmak üzere sizi her konuda yönlendirebilmeli
  • Stratejik olarak satışlarınızı arttırmada ve hedeflerinize ulaşmada size yol gösterebilmeli
  • Sizin için gerekli olan hizmetleri tek bir çatı altından sunabilmeli

  Bu maddeleri çok daha fazla arttırabiliriz. Ancak siz çalışacağınız firmayı seçerken aklınızdaki tüm soruları sormalı ve tatmin edici cevaplar alana kadar araştırmayı sürdürmelisiniz.

  Hazır web tasarımlarımızı satın almadan önce 7 gün boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Bu süreçte memnun kalmazsanız satın alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

  Özel tasarımlar için iade sözkonusu değildir. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. Bugüne kadar özel tasarımlarda iade talebi hiç olmamıştır.

  Evet. Şu sayfamızdan ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Ancak ElaPress altyapısı ile sunulan sistemlerde sadece yönetici paneli erişimi verilmektedir.

  Hangi paketi seçerseniz seçin kredi kartınıza vade farksız 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  Hotline
  +902165765826