Web Tasarım Örnekleri

0

Web Tasarım Örnekleri ve ücretsiz web sitesi örnekleri hakkındaki bu yazıyı okuduktan sonra oldukça faydalı kaynaklara ulaşabileceksiniz.

Web sitesi yapan şirketler ile çalıştığınızda hayalinizdeki tasarımı sadece size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Fakat ben kendi işimi kendim görebilirim diyenlerdenseniz işte bu yazı tam da sizin için hazırlandı.

Web Tasarım Örnekleri

İnternette yüzbinlerce ücretsiz web sitesi şablonu bulabilirsiniz. Eğer web tasarım programları hakkında bilgi sahibiyseniz bunları kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz. Belki dinamik web siteleri oluşturamazsınız fakat statik bir web sitesini de en iyi şekilde tasarlayabilirsiniz.

Web tasarım işini kendiniz yapmaya karar verdiyseniz örnekleri incelemeye başlayabilirsiniz

Günümüz trendlerine uyumlu ve mobil cihazlarla sorunsuz çalışan bazı html5 tema örnekleri şu şekildedir:

İndirme butonuna tıkladığınız zaman tarayıcınız .zip şeklinde dosyayı indirmek için izin isteyecektir. İndirme linki dış bir bağlantıda açıldığı için dosyaları virüs taramasından geçirmenizi öneririz.

HTML5UP TEMALARI

— Massively Mobil uyumlu html5 ücretsiz tema

Responsive tema

— Ethereal Mobil uyumlu html5 ücretsiz tema

Ücretsiz web tasarım örnekleri

— Story Mobil uyumlu html5 ücretsiz tema

Ücretsiz web tasarım örnekleri

— Dimension Mobil uyumlu html5 ücretsiz tema

Ücretsiz web tasarım örnekleri

— Editorial Mobil uyumlu html5 ücretsiz tema

Hazır html tema


Hazır web tasarım örnekleri ile isterseniz kendi web sitenizi kendiniz yapabilirsiniz. Hatta internet üzerinde bir çok web tasarım örneğine ücretsiz olarak ulaşmanız da mümkün. Ancak kaliteli ve profesyonel bir web sitesi ihtiyacınız varsa ve bunu bir profesyonel web ajansına yaptırmak isterseniz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Web Tasarım Fiyatları

Firmamız her bütçeye uygun web sitelerini istediğiniz şekilde tasarlayabilmektedir. Web tasarım fiyatlarını belirlerken sizi dinleriz ve isteklerinize uygun bir web sitesi fiyatı sunmaya çalışırız.

Kimi web siteleri 1500 TL gibi bir fiyata yapılabilirken kimi web siteleri de 100.000 TL ye kadar çıkabilmektdir. Web sitesinde kullanılan tasarımın özgünlüğü, içerik panelinin şekli ya da web sitesinin işlevi gibi bir çok etken fiyatı etkilemektedir.

Kimi zaman yeni kurulan bir şirketin kartvizitine yazmak isteyeceği basit bir web tasarım ihtiyacı olabilirken, kimi zaman da kurumsal bir şirketi özel bir proje web sitesine ihtiyacı olabilmektedir. Ela web tasarım ajansı olarak herkesin en iyi web sitesine sahip olması için çabalamaktayız.

Web Tasarım Süreci

Bir web sitesinin hazırlanması için bazı aşamalar gereklidir. Bazen bir web sitesini 2 ya da 3 gün içerisinde tasarlayabilirken , bazen de 2 ya da 3 ay uğraşabilmekteyiz. Web tasarım süreci genel olarak projenin boyutuna ve işlevine göre değişmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp WhatsApp Destek